آسمان ایکس

شکست رکورد جهانی گینس با پرواز همزمان 3281 پهپاد در آسمان شانگهای

پرواز همزمان 3281 پهپاد در شانگهای

نمایش پهپادی جنسیس در چین

5
(5)

در حال حاضر از پهپادها در بسیاری از صنایع و برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از کمک به ارتش گرفته تا استفاده به عنوان ابزاری برای تشویق مردم برای شستن دستها و ماسک زدن و شکستن رکورد گینس وجود دارد.

بیشتر بخوانید : پهپاد چیست و چه کاربردی دارد؟

شرکت خودروسازی Genesis با به پرواز درآوردن همزمان 3281 پهپاد در آسمان شانگهای رکورد جدیدی را در این زمینه در گینس به ثبت رساند. این پهپادها در آسمان شب لوگوی این شرکت را به نمایش گذاشتند.

این حرکت یک پیشرفت قابل توجه نسبت به رکورد قبلی است. رکورد قبلی گینس متعلق به شرکت فناوری دامودا در شنژن چین بود که در شهریور ماه سال گذشته 3051 پهپاد را به طور همزمان به پرواز درآورده بود.

نمایش‌هایی از این دست معمولاً با یک نرم افزار رقص آرایی و تصویرسازی انجام می شود که پهپادها را بدون برخورد با یکدیگر برای تشکیل اشکالی خاص به پرواز در می‌آورد.


جنسیس در چین

شرکت جنسیس از زیرمجموعه‌های شرکت خودروسازی هیوندای کره جنوبی است که با شکستن رکورد جهانی گینس، ورود خود به بازار کشور چین را جشن گرفت.

این رکوردشکنی به عنوان یک حرکت تبلیغاتی اتفاق افتاده است و تعجب آور نخواهد بود اگر یک شرکت دیگر در آینده‌ای نه چندان دور روی دست جنسیس بلند شود. این نشان می‌دهد که طی چند سال گذشته نمایش‌های پهپادی پیشرفت کرده‌ است و رقابت بین شرکت ها را گرم کرده است.

به تازگی ، این شرکت کره ای از جنسیس G80 خود ، یک خودرو لوکس با اندازه متوسط ​​و جنسیس GV80 رونمایی کرده است.

مارکوس هِن ، مدیر ارشد اجرایی جنسیس موتور چین در بیانیه مطبوعاتی گفت : “اولین لحظه ما در چین فرصتی ویژه برای تعامل با مخاطبان بود که نشان می دهد جنسیس در باره ی چیست. با این عملکرد پهپادی رکوردشکن ، ما داستان و فلسفه برند خود را برای بسیاری از مصرف کنندگان چینی بیان کردیم و به زودی ، ما تجربیات و محصولات الهام بخش بیشتری از جنسیس را برای مصرف کنندگان در چین به ارمغان خواهیم آورد.”

همانطور که هن در این مراسم گفت ، جنسیس “با بالاترین کیفیت و طراحی متمایز شناخته شده است.”

با توجه به فصل جدید جنسیس در چین ، وی توضیح داد که این تیم “هدفی برای ایجاد روابط اصیل با مشتریان چینی دارد. قول ما و تمایز ما در چین، ارائه تجربیات مفهومی و بدون استرس است.”

جنسیس مطمئناً با چاشنی، ورود خود را به چین آغاز کرد و دیدن اینکه فناوری پهپادها و خودرو در چنین نمایشگر خارق العاده ای قرار دارد هیجان انگیز است.

منبع : interestingengineering

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

با کلیک بر روی ستاره به این مقاله امتیاز دهید! (بالاترین امتیاز ستاره سمت چپ)

خروج از نسخه موبایل